سایت آپلود عکس و آپلود سنتر فایل ایران بلاگ>

فال امروز شنبه ۲۰ آذر ۸۹

فال امروز شنبه ۲۰ آذر ۸۹

fale emrooz فال امروز شنبه ۲۰ آذر ۸۹ , فال روز شنبه 20 آذر 1389

متولدین فروردین:
امروز به شما توصیه می‌شود که فکر خود را بر روی جهان مادی متمرکز کنید، چون شما به خاطر اینکه بیشتر به فعالیتها و مشغولیتهای معنوی فکر کرده‌اید احساس رضایت می‌کنید. در حالی که سیر کردن در مسیر پر پیچ و خم متافیزیک هیچ اشکالی ندارد، اما لازم است که حضور خود در شغل و وظایف کاری خود را نیز ادامه بدهید. خوشبختانه مادامی که شما وظایفی که برگردنتان است را انجام می‌دهید، امروز امکان این را هم دارید که به طور یک در میان هم به واقعیت و هم به معنویات رسیدگی کنید.

متولدین اردیبهشت:
اگر برنامه ریزی‌های شما بیش از اندازه ثابت و غیر قابل تغییر باشند، ممکن است به مشکل بر بخورید. یک اهمال کاری در طول روز می‌تواند باعث به هم خوردن نقشه‌های شما بشود. زیاد شدن مسئولیت‌هایتان نه تنها بهتان اجازه نمی‌دهد از روزتان لذت ببرید، بلکه باعث می‌شود شما هر موقع که لازم شد تغییرات غیر منتظره‌ای در برنامه‌های خود بدهید

متولدین خرداد:
داشتن نقطه نظرات جنجالی یک چیز است، توجیه کردن این نظرات چیز دیگری! نظریات شما امروز می تواند دردسر آفرین باشد، چراکه وقتی نتایجی که بهشان دست یافته اید را شرح می دهید، زیاد واضح صحبت نمی کنید. اگر نظریات شما با دیگران متفاوت است، حواستان را جمع کنید؛ دلیل ندارد که مخالفت های خود را گسترش داده و به کشمکش و ناسازگاری تبدیل کنید.

متولدین تیر :
هر کسی به روش خودش عمل می کند.اگر خوب دقت کنید می بینید که یک نفر کار خسته کننده را جالب انجام می دهد اگر سعی کنید مغرور نباشید می توانید از او یاد بگیرید.

متولدین مرداد :
ونوس شما را خیالباف و رویایی میکند. مهم نیست که چه در سر دارید مهم ارتباطات صحیح است. از باقی مانده روز برای استراحت و رسیدگی کنید. مراقب باشید که با کسی بحث نکنید!

متولدین شهریور:
شما امروز خیلی خوب می توانید داستان سر هم کنید و این داستان هرچقدر غیر واقعی تر باشد بهتر است شما می توانید به نحو مؤثری از فن بیان قوی خود برای توضیح دادن افکار خود استفاده کنید، حتی اگر این افکار غیر قابل شرح باشند! اما یادتان باشد دو صد گفته چون نیم کردار نیست؛ بنابراین از انجام دادن هر نوع فعالیتی که شما را از داستانتان دور می کند اجتناب کنید.

متولدین مهر :
امروز سعی کنید قرارهایتان را دوبار بررسی کنید. شاید منتظر تلفن کسی شدن کار اشتباهی باشد. سعی کنید صبور باشید.

متولدین آبان :
ماه در نشان خودتان شما را تواناتر در انجام کارهایتان می کند. شما در مسیر هستید و همه می خواهند از شما بیاموزند. روز سخت و پرکاری داشته اید پش بهتر است که توقف کنید. صبر نکنید که دیگران سراغ شما بیایند قدم اول را شما بردارید.

متولدین آذر :
امروز، یکی از آن روزهای شادی است که محبوبیت شما گل کرده و روحیه شما بسیار بالا رفته است! در حقیقت امروز، شما همراهی بسیار جالب هستید و بسیار جذاب به نظر می رسید. تعارفات از چپ وراست به گوش شما می رسند و گرچه که شک دارید، برخی از آنها از روی قلب بیان شده باشد، با این حال به شما احساس رضایتمندی یک شیر را می دهد.

متولدین دی :
ماه امروز به نشان ماهی می رود. از اول صبح این احساس را دارید که باید عقب نشینی کنید. بعد از ظهر ونوس ساعات شما را کاملا شیرین و مطلوب می کنند.همه از شما بسیار راضی هستند. شب شما بسیار دلپذیر و آرام خواهد بود.

متولدین بهمن:
در روابط با دوستان و همسرتان کمی مشکل وجود دارد.شخصی حالت تهاجمی دارد و از این که بحث را اندازد خوشحال می شود متاسفانه شما هم همین حالت را دارید.اگر این طور است سعی کنید این احساس را برطرف کنید.

متولدین اسفند:
حسادت روابط و شراکت شما را به دردسر میاندازد،مراقب باشید. کارهای روزمره اعصاب شما را به هم میریزد، برنامه ای برای تغییر و تحول تنظیم کنید.برچسب ها : فال امروز،