سایت آپلود عکس و آپلود سنتر فایل ایران بلاگ>

خبر جدید درباره واریز یارانه ها به صورت ماهانه در سال جدید ۱۳۹۰ یارانه


خبر جدید درباره واریز یارانه ها به صورت ماهانه در سال جدید ۱۳۹۰+یارانه‌های نقدی به طور ماهانه پرداخت شود

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس گفت: از این به بعد یارانه‌های نقدی به طور ماهانه پرداخت شود و قرار شد که دولت این تصمیم را به اجرا در آورد… 

سید عماد حسینی سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، به جلسه امروز اعضای این کمیسیون اشاره کرد و اظهار داشت: اعضای کمیسیون در جلسه امروز افزایش نامتعارف قیمت گاز مصارف خانگی و عمومی را با حضور مسئولین ذیربط مورد بررسی قرار دادند.
وی افزود: با توجه به شرایطی که هم اکنون در کشور حاکم است و نگرانی‌هایی که مردم در خصوص افزایش قیمت گاز دارند اعضای کمیسیون امروز بررسی‌های را با حضور مسئولین شرکت ملی گاز و فرزین سخنگوی کار گروه تحول اقتصادی داشتند.
حسینی ادامه داد: در جلسه امروز نمایندگان عضو کمیسیون نگرانی خود را از نحوه محاسبه گاز مصرفی اعلام کردند و گفتند که قرار بود افزایش قیمت گاز با شیب ۵ ساله انجام شود ولی افزایش کنونی قیمت گاز با شیب ملایم و ۵ ساله نیست.
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس اظهار داشت: در ادامه جلسه مسئولین شرکت ملی گاز و فرزین توضیحاتی دادند و گفتند که با توجه به اینکه پرداخت یارانه‌ها به صورت نقدی صورت می‌گیرد مشکلی نخواهیم داشت و اگر مردم در مصرف یارانه‌های نقدی مدیریت داشته باشند مشکلی پیش نخواهد آمد.
وی گفت: اعضای کمیسیون اعلام کردند که اگر در بحث هدفمندی یارانه‌ها از کارت انرژی استفاده می‌شد و قبوض با کارت انرژی پرداخت می‌شد مشکلی پیش نمی‌آمد، لذا اعضای کمیسیون تاکید کردند که وجود کارت انرژی می‌توانست در این زمینه موثر واقع شود.
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس تاکید کرد: بر اساس تصمیمی که در جلسه امروز کمیسیون گرفته شد قرار شد از این به بعد یارانه‌های نقدی به طور ماهانه پرداخت شود و قرار شد که دولت این تصمیم را به اجرا در آورد.
حسینی ادامه داد: در جلسه امروز قرار شد که اگر از کارت انرژی استفاده نشود یارانه‌ها به طور ماهانه به مردم پرداخت شود تا مردم بتوانند مدیریت پرداخت قبوض خود را در دست بگیرند.