تبلیغات
بزرگترین سایت تفریحی و سرگرمی و اس ام اس - عكس های جدیدی از سریال چهارچرخ
سایت آپلود عکس و آپلود سنتر فایل ایران بلاگ>

عكس های جدیدی از سریال چهارچرخ

 بزرگترین سایت فرهنگی و تفریحی ایرانیان |Funshad.com

سریال «چهار چرخ» به کارگردانی جواد مزدآبادی و تهیه‌ کنندگی محمدرضا شجاعی به روی آنتن شبکه ۳ سیما می‌ رود.


در حالی که طی ماه‌ های گذشته زمزمه پخش سریال طنز سروش صحت با عنوان «ساختمان پزشکان» به مناسبت‌ های مختلف شنیده می‌ شد شبکه ۳ سیما با پخش آنونس‌ های این مجموعه طنز ، خبر پخش آن را از روز ۲۰ فروردین‌ ماه به شکل رسمی اعلام کرد اما پس از موکول شدن وعده پخش این سریال به روز یکشنبه تنها به فاصله چند ساعت مانده به زمان پخش برخی از منابع خبری از توقیف «ساختمان پزشکان» خبر دادند.

حول توقیف شدن این سریال شایعاتی چون مخالفت معاون سیما با رفتار کمیک شخصیت‌ های سریال و لزوم اضافه شدن یک شخصیت مثبت ، نگرانی از واکنش صنف پزشکان در قبال این مجموعه و … مطرح شد اما با این حال روابط عمومی شبکه ۳ سیما در بیانیه‌ ای ضمن اعلام خبر پخش با تاخیر سریال ، جلوگیری از همزمانی تولید و پخش ، افزایش کیفیت و جذابیت سریال را دلیل به تعویق افتادن پخش «ساختمان پزشکان» اعلام کرد.

طبق شنیده‌ ها مجموعه “چهار چرخ” قرار است جایگزین تازه‌ ترین ساخته صحت در کنداکتور پخش شود ، سریالی که در ایام نوروز نیز وعده پخش آن داده شده بود.

«چهار چرخ» به کارگردانی اصغر نعیمی و تهیه‌ کنندگی محمدرضا شجاعی اواسط دی‌ ماه سال گذشته در خیابان بهار کلید خورد اما با پایان حدود ۳۰ درصد از تصویربرداری ، نعیمی به دلیل برخی اختلافات از کار کنار رفت و جواد مزدآبادی کارگردانی سریال را عهده‌ دار شد.

مزدآبادی در گفت‌ و گو با شبکه ایران در خصوص این سریال می‌ گوید: «چهار چرخ» را به لحاظ فضای قصه و گروه بازیگران مشابه آثار رضا عطاران می توان ارزیابی کرد و تلاش کردیم که شخصیت‌ های قصه آدم‌ های قابل باوری باشند و با روایت یک قصه اجتماعی دارای موقعیت‌ های کمیک و طنز لحظات شاد و مفرحی را برای خانواده‌ ها ایجاد کنیم.

مزدآبادی درباره حفظ یکدستی و انسجام سریال توضیح داد: شرایط سختی بود در ابتدا سعی کردیم دوباره حس نشاط و اعتماد را به عوامل تولید برگردانیم ، جهت حفظ راکورد حسی و جنس بازی‌ ها راش‌ ها گرفته شده را به دقت بازبینی کردیم که در این راه کمک و همیاری آقای لولایی قابل تقدیر است و ایشان مشاوره و راهنمایی‌ های خوبی در این زمینه داشتند ، ضمن این‌ که با رفتن آقای نعیمی ، کار تصویربرداری را نیز آقای هومن سلماسی عهده‌ دار شدند تا با توجه به تجربه مشترکی که با ایشان داشتم شکل جدیدی به کار بدهیم و در این خصو مجبور شدیم برخی از بخش‌ های ضبط شده را دوباره تکرار کنیم.

این کارگردان در پایان از مجید اخشابی به عنوان خواننده سریال خبر داد و افزود: رضا شهبازی ساخت تیتراژ و پیروز ارجمند ساخت موسیقی متن سریال را به عهده داشته‌ اند.

 


چهار چرخ براساس طرح و ایده‌ ای از سعید نعمت‌ الله شکل گرفته و توسط محمد فاضلی نوشته در ۱۵ قسمت ۳۵ دقیقه‌ ای شده است ، در قصه این سریال آمده: ذبیح (حمید لولایی) صاحب خانواده‌ ای که به شدت عشق ماشین است پولی را تهیه می‌ کند تا بتواند ماشین مورد علاقه‌ اش را بخرد اما در ادامه راه زندگی‌ اش پولی که برای خرید ماشین تدارک دیده ، دزدیده می‌ شود و او به خواسته‌ اش نمی‌ رسد.

در این سریال مریم امیر جلالی در نقش منظر همسر ذبیح ظاهر شده است ، بهنوش بختیاری و فلامک جنیدی به ترتیب نقش‌ های نسرین و مریم ، دختران ذبیح را بازی می‌ کنند و نقش خواستگاران آنها را شهرام قائدی و مجید یاسر بازی می‌ کنند ، خشایار راد ، محسن قاضی مرادی ، مصطفی طاری ، اصغر سمسارزاده و … از دیگر بازیگران این مجموعه هستند.

 

 

 بزرگترین سایت فرهنگی و تفریحی ایرانیان |Funshad.com

 بزرگترین سایت فرهنگی و تفریحی ایرانیان |Funshad.com

 بزرگترین سایت فرهنگی و تفریحی ایرانیان |Funshad.com

 بزرگترین سایت فرهنگی و تفریحی ایرانیان |Funshad.com