سایت آپلود عکس و آپلود سنتر فایل ایران بلاگ>

واردات زیتون مسموم از ترکیه به ایران

 بزرگترین سایت فرهنگی و تفریحی ایرانیان |Funshad.com

 به تازگی تعدا قابل توجهی زیتون سیاه کنسرو شده با نام “آماچ زیتون اسود مخلل” تولید کشور ترکیه وارد کشور شده و مصرف آن در غرب کشور با توجه به بسته بندی و تولید آن در کشور ترکیه مورد توجه قرار گرفته است.
اما آزمایشات اولیه نشان می دهد که این زیتون ها به سم بوتولیسم آلوده هستند که موجب مسمومیت شدید افراد می شود.

شنیده شده که چهار نفر در شهر پیرانشهر براثر مصرف این نوع زیتون وارداتی مسموم شده اند که حال دو نفر از آنها مساعد نیست.سازمان زیباسازی شهر تهران: اجرای طرح‌های سه بعدی در ??? ایستگاه اتوبوس به پایان رسید.
به گزارش روابط عمومی اجرای طرح‌های سه بعدی در ??? ایستگاه اتوبوس در شمال و جنوب تهران به پایان رسید.

محمدرضا رستمی طراح و مجری این پروژه گفت: با توجه به تنوع ساخت ایستگاه‌های اتوبوس در شهر تهران طرح‌های سه بعدی بیشترین تاثیرگذاری را خواهد داشت.او افزود: یکی از اهداف اجرای این طرح واقعی جلوه دادن محیط تبلیغاتی و ایجاد جاذبه و گیرایی برای مخاطب است.رستمی در بخش دیگر صحبت‌های خود با اشاره به اینکه با اجرای طرح تبلیغات سه بعدی دیگر تفاوتی بین ایستگاه های اتوبوس در شمال و جنوب تهران وجود ندارد، توضیح داد: در ??? ایستگاه شناسایی شده در مجموع ?? طرح سه بعدی که نمادی از فرهنگ کهن ایرانی است مانند طاقچه، دالان رو به طبیعت، سفره هفت سین، خلیج همیشه فارس و … اجرا شده است.لازم به توضیح است که این طرح‌ها به صورت ماهیانه و با توجه به موضوعات فرهنگی و اجتماعی و همچنین تبلیغاتی قابل تغییر خواهد بود.