سایت آپلود عکس و آپلود سنتر فایل ایران بلاگ>

اسیدپاشی پدرشوهر به عروس جوان!

 بزرگترین سایت فرهنگی و تفریحی ایرانیان |Funshad.com

 

 

 

 

پدرشوهر یک زن وقتی دید وی قصد ندارد به زندگی با پسرش بازگردد به اسیدپاشی هولناک دست زد.


پدرشوهر یک زن وقتی دید وی قصد ندارد به زندگی با پسرش بازگردد به اسیدپاشی هولناک دست زد.
این جنایت تلخ در شهرضا رخ داد و پدرشوهر اسیدپاش هنوز تحت اتهام سنگین قرار دارد.
زمانی که «معصومه» با پسر ۵ ساله و پدرشوهر سابقش در پارک مشغول تفریح بود هرگز تصور نمی‌‌کرد که این مرد نقشه انتقامجویانه اسیدپاشی به وی را در سرش می‌پروراند تا جز فریاد «سوختم سوختم» راهی برای حفاظت از چهره و چشم‌هایش نداشته باشد.
شامگاه ۱۱ شهریورماه سال گذشته مردم یکی از محلات شهرضا در استان اصفهان با صدای جیغ و فریاد زنی جوان از خواب بیدار شدند.
همسایگان با حضور در کوچه با پیکر سوخته زن جوانی روبه‌رو شدند در حالی که او دستان خود را روی صورت و چشم‌هایش گذاشته بود و فریاد می‌زد «سوختم، سوختم».
معصومه ۲۸ ساله با بیان اینکه ۲ سال پیش بعد از ۶ سال زندگی مشترک به خاطر اختلاف شدید از همسرش جدا شده بود، گفت:‌ بعد از جدایی به همراه پسر ۵‌ساله خود به نام «آرین» و در کنار خانواده‌ام به زندگی ادامه دادم.
وی با بیان اینکه همسرش بعد از جدایی به موادمخدر روی آورد، گفت:‌ حسینعلی پدرشوهرم، فکر می‌کرد من موجب اعتیاد و مشکلات عصبی پسرش شده‌ام و چندین‌بار به من گفت باید به زندگی او بازگردم اما بدرفتاری‌های شوهرم در دورانی که با او زندگی می‌کردم آنقدر زیاد بود که نتوانستم وی را ببخشم.
به گفته وی، بر اساس حکم دادگاه پدربزرگ آرین می‌توانست هر ۲ هفته یکبار وی را به گردش ببرد اما سال گذشته حسینعلی درخواست کرد که بیشتر از هفته‌ای ۲ بار آرین را ببیند.
معصومه ادامه داد:‌ در دیدارهایی که هر از چندگاهی با پدرشوهر سابقم داشتم اصرار به بازگشت من داشت اما من درخواست‌های وی را مبنی بر ادامه زندگی با پسر معتادش قبول نمی‌کردم.
وی درباره روز حادثه با بیان اینکه آن روز به اصرار پسر و پدرشوهرش به یکی از پارک‌های شهرضا رفتیم، گفت:‌ وقتی ساعت ۱۱ شب به خانه رسیدیم آرین در آغوش من خوابیده بود. حسینعلی با بیان اینکه برای آرین هدیه‌ای تهیه کرده از من خواست تا بچه ۵ ساله‌ام را به داخل خانه ببرم و حتی برای آنکه اعتماد مرا جلب کند ۲ بسته هدیه کادوپیچ شده را که در صندوق عقب خودرویش بود به من نشان داد.
وی افزود:‌ هنگامی که نزد حسینعلی برای گرفتن هدیه‌ آرین آمدم، او گفت چشم‌هایت را ببند چرا که برای تو نیز هدیه‌ای تهیه کرده‌ام و می‌خواهم ذوق‌زده‌ات کنم. به گفته معصومه، هنگامی که وی چشم‌هایش را برای گرفتن هدیه از حسینعلی بسته بود، او اسیدی را که از قبل تهیه کرده بود روی صورتش می‌پاشد. وی افزود:‌ در حالی که بشدت می‌سوختم همسایه‌های شاهد ماجرا، به دست و صورتم آب پاشیدند و توسط آنان به بیمارستان منتقل شدم.
این قربانی اسیدپاشی افزود:‌ بر اساس نظر پزشک معالج چشم چپم از بین رفته و از آنجا که تا زمانی که پلک سمت راستم آمادگی عمل پیدا نکند نمی‌توانند چشم راستم را عمل کنند، تاکنون ۴ عمل روی پلک چشم راستم انجام شده است. معصومه در ادامه با بیان اینکه پدرشوهرش به مدت ۲ ‌ماه در بازداشت موقت بود، گفت:‌ پس از مدتی متوجه شدیم وی با وثیقه ۵۰ میلیون تومانی از زندان آزاد شده است. وی با بیان اینکه تاکنون ۲ بار برای تشخیص میزان جراحات چشم و صورت به پزشکی قانونی مراجعه کرده، گفت: حسینعلی در اعترافات خود با بیان اینکه دارای مشکلات مغزی و اعصاب است عنوان کرد که هنگام اسیدپاشی دچار جنون آنی شده است.
وی درباره رابطه خود با پسر ۵ ساله‌اش با بیان اینکه آرین کینه‌ای از خانواده پدری خود به دل گرفته است، گفت:‌ بنا به توصیه دوستان قرار است وی را پیش یک مشاور کودکان ببریم.
معصومه با بیان اینکه تا مدت‌ها پسرش تحت‌تاثیر فریادهای شب حادثه از خواب بیدار می‌شد، گفت:‌ بنا به درخواست من و پدر و مادر و اطرافیانم تا مدت‌ها پسرم را به دیدن من نمی‌آوردند چرا که وی از ماسک روی صورت من بشدت می‌ترسید و وحشت داشت.
وی در ادامه با بیان اینکه پدرشوهرم چندین‌بار اقوامش را برای گرفتن رضایت فرستاده است، گفت:‌ آنان مدعی هستند این اتفاق ناخواسته بوده و درخواست رضایت دارند.
معصومه با بیان اینکه هزینه درمان وی بسیار سنگین است، گفت:‌ پول یکی از مشکلات من برای ادامه مسیر درمان است.
بنا به این گزارش، یکی از چشم‌های معصومه بینایی کامل خود را از دست داده و وی خواستار مجازات پدرشوهر اسیدپاش خود است.