سایت آپلود عکس و آپلود سنتر فایل ایران بلاگ>

صیغه ی دردسر ساز برای جوان ۲۴ ساله!!!

صیغه ی دردسر ساز برای جوان ۲۴ ساله!!!

 

صیغه ی دردسر ساز برای جوان 24 ساله! |هفت دی دات ای ار|

حسادت انگیزه‌یی شد تا زن ۳۴ ساله برای انتقام از همسر صیغه‌یی خود دست به اقدام عجیبی بزند.

این زن وقتی دید پسر ۲۴ساله علاقه‌یی به زندگی با وی ندارد، خودرویش را به آتش کشید و او را تهدید به اسیدپاشی کرد.

به نوشته ملت ما، ماجرای آشنایی این زن و مرد زمانی آغاز شد که اواخر آذرماه سال جاری زن جوانی به نام هانیه در میهمانی یکی از دوستانش شرکت کرد. هانیه در مراسم تولد دوستش دل به یک جوان شیک‌پوش به نام مهران بست و آن شب آنها یک رابطه دوستانه را آغاز کردند.

۲ ماه بعد

۱۰‌بهمن‌ماه سال جاری مهران پسر ۲۴ ساله روبروی میز بازپرس دادسرای شهید هاشمی نشست و گفت: من بخاطر تیپ و چهره‌ام علاقه خاصی به هنرپیشگی داشتم و می‌دانستم اگر وارد این حرفه شوم، موفق خواهم شد.آن شب در میهمانی، هانیه سر صحبت را با من بازکرد و مدعی شد آشنایی دارد که می‌تواند از من یک هنرپیشه معروف بسازد. رویای هنرپیشه شدن کافی بود تا رسیدن به آرزوهایم را در گرو زندگی با هانیه ببینم. هانیه ۱۰سال از من بزرگ‌تر است و ۲سال پیش از شوهرش طلاق گرفته بود. وی افزود: بعد از مدتی او را صیغه کردم و بعد از ازدواج موقت متوجه شدم که چه کلاهی سرم رفته است. چون حرف‌های هانیه دروغ بود و برخلاف آنچه تصور می‌کردم او مخالف هنرپیشه‌شدن من بود. در حالی که مدت صیغه ما در حال تمام‌شدن بود من با دختر دیگری آشنا شدم و از زندگی هانیه بیرون رفتم.

بعد از تمام شدن مدت ازدواجمان، هانیه مرتب با من تماس می‌گرفت و می‌گفت باید مهلت صیغه را تمدید کنم. اما من هرچه به او می‌گفتم دیگر حاضر به ادامه زندگی با یک زن فریبکار نیستم، گوشش بدهکار حرف‌هایم نبود تا اینکه چند وقت پیش وقتی از خانه‌ام بیرون آمدم، در کمال ناباوری خودرو مزدا خود را در دود و آتش دیدم. همان لحظه متوجه شدم که این توطئه هانیه است که برای انتقام‌جویی از من خودرو‌یم را به آتش کشیده است. وی در ادامه افزود: آن روز هانیه با من تماس گرفت و مرا تهدید به اسیدپاشی کرد. بعد از این تصمیم گرفتم از این زن توطئه‌گر شکایت کنم. بعد از شکایت پسر جوان، بازپرس پرونده دستور بازداشت زن توطئه‌گر را صادر کرد. این زن ۳۴ ساله وقتی پیش روی بازپرس قرار گرفت پذیرفت خودرو جوان مورد علاقه‌اش را آتش زده است. وی گفت: من عاشق تیپ و ظاهر مهران شدم تا جایی که بدون او نمی‌توانم زندگی کنم!

آن شب در میهمانی وقتی متوجه شدم او به بازیگری علاقه دارد ناچار شدم برای به دست آوردن او دروغ بگویم تا او حاضر شود با من زندگی کند. از طرفی من در زندگی اولم شکست خوردم و بعد از طلاق تنها در آپارتمانم زندگی می‌کنم. با مهران آشنا شدم تا تنهایی‌هایم پرشود.

وی افزود: مهران مرا صیغه کرد و وارد زندگی‌ام شد.

اوایل همه‌چیز خوب بود اما بعد از مدتی متوجه شدم که مهران با دختر جوانی آشنا شده و قصد ازدواج دارد، همچنین مدت صیغه ما نیز به پایان رسید و مهران دیگر تلفن‌های مرا جواب نمی‌داد. آنقدر عاشق او بودم که نمی‌توانستم بدون او زندگی کنم. حسادت همه وجودم را فرا گرفته بود تا جایی که مهران را تهدید به اسیدپاشی کردم تا مهلت صیغه را تمدید کند. اما او باز هم حاضر به زندگی با من نبود به همین خاطر نقشه یک انتقام‌جویی را طراحی کردم. روز حادثه با یک گالن بنزین جلوی خانه مهران رفتم و در فرصتی مناسب خودروی مزدای او را به آتش کشیدم.

همه این انتقام‌جویی بخاطر عشق و علاقه من به او بود و در این بین چیز دیگری نبود. با اعترافات این زن انتقام‌جو، بازپرس پرونده قرار بازداشت موقت وی را صادر کرد و زن توطئه‌گر با صدور قرار قانونی روانه زندان شد.