سایت آپلود عکس و آپلود سنتر فایل ایران بلاگ>

قدرت عجیب و باور نکردنی عشق!! عکس

 بزرگترین سایت فرهنگی و تفریحی ایرانیان |Funshad.com

این خبر بیشتر به یك داستان عاشقانه شباهت دارد، بنابراین خواهش می كنیم یك شمع بگذارید كنار همین صفحه، یك موسیقی آرام هم پخش كنید و صدایتان را خمار كنید و آرام بخوانید! اگر فیلم «با او حرف بزن» ساخته تحسین شده پدرو آلمادوار را دیده باشید شاید این خبر برایتان كمی آشنا باشد.

ماجرا به مردی به نام جانگ یوهوا برمی گردد كه همسرش از سال2000 میلادی طی حادثه ای به كما می رود، اما این

مرد كشاورز چینی با تلاش های مستمر خود همسرش را كه سال ها در اغما بود و زندگی گیاهی داشت، به هوش آورد. او در 11 سال گذشته هر روز برای همسرش آواز خواند تا نهایتا حال همسرش به صورت معجزه آسایی تغییر كرد. همسر جانگ به علت سانحه ای پزشكی از سال 2000 تاكنون زندگی گیاهی داشت. جانگ از مشاهده این كه همسرش در كما است بشدت غمگین بود، اما از آنجا كه دیگر نمی توانست هزینه های بیمارستان را پرداخت كند، ناگزیر همسرش را به خانه آورد. او می گوید پولی برای مداوای همسرش در بیمارستان نداشته، ناامید بوده، اما باور داشته كه همسرش آواز خواندن او را دوست دارد ، بنابراین هر روز برای او آواز «محبوب در قلب من» را خوانده است.
این آواز برای چندین سال تنها پل ارتباطی جانگ با همسرش بود. با گذشت 6 سال جانگ یوهوا متوجه شد كه پس از خواندن آواز، قطره های اشك در گوشه چشمان همسرش جمع می شود، اما او همچنان بیهوش است. جانگ باور داشت كه همسرش رو به بهبود است و برای همین به آواز خواندن و گفت وگو با او ادامه داد. بعد از 2 سال، همسر یوهوا زیر لب چیزی را زمزمه كرد و سرانجام از اغما بیرون آمد. از این لحظه زندگی برای كشاورز چینی به شكل سریال «آینه» شیرین شد.

همسر یوهوا در سال 2008 یك نوزاد دختر سالم به دنیا آورد. این زن واقعا مصمم بود تا محبت همسرش را جبران كند و با تولد نوزاد دختر این زوج چینی، امید بار دیگر به خانواده آنها بازگشت.

او هنوز هم هر روز شعر محبوب در قلب من را برای همسرش می خواند، اما این بار زن و شوهر هر دو در كنار یكدیگر این آواز را زمزمه می كنند.