سایت آپلود عکس و آپلود سنتر فایل ایران بلاگ>

فال امروز جمعه ۶ اسفند ۸۹

متولدین فروردین:
شاید دیگران از چیزی ناراحت و عصبانی باشند سعی کنید شرایط را بدتر نکنید البته شما به سختی رفتار آن ها را باور می کنید. به آن ها فرصتی بدهید تا خودشان آرام شوند.

متولدین اردیبهشت:
سعی کنید در مورد هیچ چیزی تصمیم نگیرید زیرا نظر و یا رفتار دیگران کمی متغیر است . مسلماً بعد از گذشت یک روز حتماً‌ از این که صبر کرده اید تا بعد در مورد موضوعی صحبت کنید خوشحال می شوید.

متولدین خرداد:
ستارگان به شما کمک می کنند تا همسر و همکارانتان را با دید تازه ای نگاه کنید .اگر دست از کنترل زندگی بردارید احساس آرامش بیشتری پیدا می کنید. مطمئن باشید دیگران هم به سود شما رفتار می کنند. بنابراین کمی هم کارها را به دست آنها بسپارید.

متولدین تیر :
درحال انجام یک معامله مهم هستید که واقعاً مشکل است، وتماس های متعدد کمی عصبانی تان می کند زیرا تمرکزتان بهم می خورد.شاید در مقابل این دنیای بزرگ معامله شما خیلی کوچک باشد.اما این معامله برای شما مهم است.

متولدین مرداد :
کسی که از قبل به شما نزدیک است، مروز همانند قلعه ای از قدرت است و شما نسبت به او بسیار سخاوتمند می باشید. از او توقع نداشته باشید که ترانه بزرگی بسراید و با آن برقصد، چرا که این روش او نیست. در عوض، پیشنهادی دلگرم کننده به شما خواهد داد و شما را ترغیب می کند که به او بگوئید مشکل کار کجاست. اگر به نظر می رسد که اسناد وبرگه های کارهای حقوقی تان در اداره پست گم شده است، علت رادنبال کرده و ببینید چه اتفاقی برای آنها افتاده است.

متولدین شهریور:
در حال حاضر بهترین راه درک کردن دیگران این است که در هر فرصتی با آنها صحبت کنید.زیرا در غیر این صورت نمی توانید بفهمید چه می خواهند و در نتیجه برداشت غلطی خواهید داشت.زمان خوبی برای شرکت در مذاکرات و بحث ها است زیرا از این که حرف های دیگران را بشنوید خوشحال می شوید.اما از حق تان نگذرید برای اینکه با دیگران مصالحه کنید.

متولدین مهر :
سیاره ها امروز روز بسیار عالی ساخته اند که در آن می توانید بسیاری از کارهای تان بپردازید.شما احساس موثر بودن و کارآمد بودن می کنید و می توانید مثال خوبی برای بقیه باشید و دیگر چه؟بر روی رئیس و یا هر شخص دیگری که در راس قدرت و اختیار است تاثیر خواهید گذاشت اگر قرار است امروز در جلسه یا مصاحبه ای شرکت کنید،جای هیچ نگرانی وجود ندارد چرا که تاثیری بسیار عالی برجای خواهید گذاشت.

متولدین آبان :
امروز می توانید نفس راحتی بکشید البته اگر نگران سلامتی یا کارتان بوده اید.اگر به چیزهایی که خوشحال تان می کند توجه کنید انرژی تان بی اندازه بالا می رود.هر چقدر مثبت بین تر باشید فرصت های بیشتری به دست می آورید.

متولدین آذر :
امروز ستاره ها جرقه هایی بین شما و یک شخص خاص ایجاد می کنند. گرچه در ظاهر اتمسفر پردردسری به نظر می رسد ولی در عین حال خیلی پرهیجان نیز هست. قطعاً تنش هائی در هوا وجود دارد پس یک سناریو که احتمال دارد اتفاق بیفتد این است که برای شروع یک دوستی، اول دعوا براه می افتد.

متولدین دی :
امروز خیلی بهتر است به جای این که با همسرتان جر و بحث کنید با دوستانتان باشید. درهر صورت اگر شکایتی از همسرتاندارید، متوجه خواهید شد که امروز یک دوست نیز یک سری از حقایق زندگی اش را برای شما بازگو می کند.

متولدین بهمن:
امروز تمام مدت به یک موضوع فکر می کنید و درباره آن صحبت می کنید و بدون شک هر کسی که بخواهد ایده هایتان را از ذهنتان بیرون کند وقتش را تلف کرده است . با موقعیت ذهنی که دارید استعداد انجام خیلی کارها را دارید. اما شما تنها مسائل را از دیدگاه خودتان می بینید و این کاری خطرناک است . بهمنی عزیز شما مانند دیگران نقطه ضعفهایی دارید که لازم است دیگران آنها را به شما نشان دهند.

متولدین اسفند:
شما در حاشیه افشای جدیدترین طرح هایتان هستید. ممکن است عاقلانه باشد قبل از این که به دیگران معرفی کنید یک بار دیگر بررسی کنید این که آیا آنها به حرفه یا زندگی خانوادگی تان مربوط شوند. شما می خواهید بهترین تاثیر را در همه موارد بگذارید این طور نیست؟