سایت آپلود عکس و آپلود سنتر فایل ایران بلاگ>

اطلاعیه مهم مهران مدیری درباره CD ماهواره

اطلاعیه مهم مهران مدیری درباره CD ماهواره

چندی پیش سی دی از کار طنز مهران مدیری بیرون اومد که به نام ماهواره اسم گرفت

این فیلم طنز حدود 50 دقیقه ایی که به نوعی شبکه های ماهواره ایی و لس آنجلسی رو به طنز کشیده ،  که بسیار با سرعت در اینترنت و ... منتشر شده است که با استقبال بسیار زیادی مواجه شده است .

عکسهایی از این برنامه طنز و جنجالی مهران مدیری به نام ماهواره را در ادامه مطلب ببینید + اطلاعیه مهم آقای مدیری پیرامون این سی دی ...
ساخت انلاین کد اهنگاطلاعیه مهم مهران مدیری درباره CD ماهواره


به نام زیبایی
نکته ای کوتاه با مردم عزیزم.......


در اردیبهشت سال 1387، یعنی حدوداً یکماه پس از پخش سریال مرد هزار چهره، طراحی چند CD برای تولید در شبکه نمایش خانگی را شروع کردم که یکی از آنها موضوع ماهواره بود .
پس از مرحله نگارش، فیلمبرداری را شروع کردیم که در شهریور سال 87 به اتمام رسید. قبل از اینکه مونتاژ، ساخت تیتراژ و موسیقی این آثار شروع شود، پیشنهاد ساخت سریال مرد دوهزار چهره به ما داده شد وساخت این سریال آغاز گردید و کلاً از پخش این CD ها منصرف شدیم، تا اینکه چند هفته پیش، یکی از همکاران در پروژه قهوه تلخ، CD ماهواره را برای من فرستاد و گفت از یک دستفروش خریداری کرده است.
نمی دانم چگونه این CD به بیرون راه پیدا کرده، به شبکه قاچاق رسیده و با این سرعت توانسته اند برای آن جلد بسازند، اسم بگذارند و حتی امضای من در قهوه تلخ را پشت آن چاپ کنند.
این موضوع به شدت در حال پیگیری است که به زودی توسط مطبوعات به اطلاع شما خواهد رسید.
با احترام

مهران مدیری
دانلود اطلاعیه امضا شده ی مهران مدیری


برگرفته از سایت رسمی قهوه تلخ (ghahvetalkh.tv)عکسهایی از این برنامه طنز :