سایت آپلود عکس و آپلود سنتر فایل ایران بلاگ>

فال روزانه : شنبه 18 دی 1389

فال روزانه : شنبه 18 دی 1389

در اولین روز هفته بر شما چه خواهد گذشت . . . همراه با فال حافظ . . .

fale emrooz فال امروز دوشنبه 29 آذر 89   فال حافظ روز دوشنبه 29 آذر89


ساخت انلاین کد اهنگ


فال روز متولدین فروردین:

 با شخصی در مورد یك موضوع مشترك مشورت می‌كنید و به او نمی‌گویید كه دقیقا چه احساسی دارید. یكی از نزدیكان یا دوستان سعی می‌كند شما را متقاعد كند و اگر نظر خودتان را به راحتی بیان نكنید آن وقت مجبور هستید كاری را قبول كنید كه دوستش ندارید.

 حافظ:

تا از نتیجه فلک و طور دور اوست   تبدیل ماه و سال و خزان و بهار هم
خالی مباد کاخ جلالش ز سروران         و از ساقیان سروقد گلعذار هم

تعبیر:به زودی به هدف و آرزوی خود خواهی رسید و روزگار سعادت و نیکبختی فرا می رسد. بدخواهی و حسادت دیگران تأثیری در اراده تو نخواهد داشت. اعتماد به نفس خود را بیشتر کن. عشق و محبت را سرلوحه ی کار خود قرار بده.


فال روز متولدین اردیبهشت:

 امروز قدرت شما بدون حدو مرز است و شما پذیرنده سلسله افكار متفاوتی خواهید بود هم چنین امروز دارای مهارت خاص برای ایجاد ارتباط با مردم اطراف خود می باشید، پس در حال حاضر میدانید كه آنها به چه فكر میكنند حتی اگر به شما راجع به آن چیزی نگویند ارتباطات بدون كلام از این قبیل میزان روابط وتفاهم بین شما را افزایش خواهند داد.
 حافظ:

این تقواام تمام که با شاهدان شهر      ناز و کرشمه بر سر منبر نمی‌کنم
حافظ جناب پیر مغان جای دولت است   من ترک خاک بوسی این در نمی‌کنم

تعبیر:ثابت قدم و استوار هستی و در راه عشق و محبت می توان به تو اعتماد کرد. اهل حیله و مکر نیستی و همین تو را محبوب اطرافیان می سازد. مراقب حسودان باش تا با توکل به خداوند و خلق و خوی نیکوی خود موفق و پیروز شوی.

فال روز متولدین خرداد:

  امروز حواستان به كار نیست پس تلاش طولانی برای متمركز شدن خواهید داشت و اگر افراد مافوق شما توقع دارند كه تصمیمی فوری بگیرید و یا همه مطلب را یك جا به یاد بیاورید، این عدم تمركز شما نتیجه خوبی نخواهد داشت برای رسیدن به كمال مطلوب روی پروژه هایی كار كنید كه به قدرت تخیل و تصور شما نیاز دارند.

 حافظ:

گفتم که خواجه کی به سر حجله می‌رود   گفت آن زمان که مشتری و مه قران کنند
گفتم دعای دولت او ورد حافظ است       گفت این دعا ملایک هفت آسمان کنند

تعبیر:به مراد و مقصود خود خواهی رسید. با دوستان و بزرگان با تجربه چاره اندیشی کن تا با راهنمایی آنها زودتر به مقصود برسی. تردید و شک را از خود دور کن. در راه عشق ثابت قدم و استوار باش.


فال روز متولدین تیر:

وقتی پی بردید كه تیم كاری و همكاران شما فكری مشابه شما دارند، لذت می‌برید و از وقایع اخیر تغییرات مطلوبی درست می‌شود و اطمینان شما را زیاد می‌كند. در دوره‌ای قرار خواهید گرفت كه شگفتی‌های زیادی برای‌تان پیش می‌آید. خبرهایی كه به طور غیرمنتظره خواهند رسید، مژده‌هایی برای شما خواهند بود.

حافظ:

یا رب آن زاهد خودبین که بجز عیب ندید        دود آهیش در آیینه ادراک انداز
چون گل از نکهت او جامه قبا کن حافظ   وین قبا در ره آن قامت چالاک انداز

تعبیر:از لحظه های عمر بهره ی کافی بگیر و زندگی را در طلب آرزوهای دور و دراز به هدر نده. به آنچه داری قانع باش و از زندگی لذت ببر. خانواده ی خوبی داری. رنج و زحمت دنیا را بیهوده برای خود به وجود نیاور


فال روز متولدین مرداد:

 امروز ستاره ها شما را در شرایطی بسیار محبت آمیز قرار می دهند و شما از چنان شرایطی برخوردارید که در هر موقعیت كاملاً لذت خواهید برد اما به عنوان یک بهمن ماهی سخاوتمند، از تشویق خود دست بر نمی دارید تقریباً بدون آن كه خودتان بدانید رفتاری بسیار خوب با نزدیكان و عزیزانتان خواهید داشت.

حافظ:

باد بهار می‌وزد از گلستان شاه     و از ژاله باده در قدح لاله می‌رود
حافظ ز شوق مجلس سلطان غیاث دین   غافل مشو که کار تو از ناله می‌رود

تعبیر:بخت و اقبال مساعد به تو روی آورده است. از موقعیت ها به بهترین نحو استفاده کن. مغرور نباش زیرا ممکن است عقل و اندیشه ی تو را از بین ببرد و گمراه شوی. غفلت نکن.

 
فال روز متولدین شهریور:

  قابلیت‌های خود را برای ایجاد یك روز پر هیجان بکار بگیرید. اگر لجبازی را كنار بگذارید فراز و نشیب‌زندگی را به راحتی پشت سر خواهید گذاشت. درباره نتیجه كار خود فكر كنید. شما نیاز به استراحت دارید، كمی به فكر خود باشید. با بیان جملات عاشقانه به كسی كه بیشترین نقش در زندگی شما را دارد، روزها و لحظات خوشی را بسازید، یك لبخند شیرین تاثیر بیشتری در زندگی شما خواهد گذاشت.

حافظ:

عاشقان را گر در آتش می‌پسندد لطف دوست   تنگ چشمم گر نظر در چشمه کوثر کنم
دوش لعلش عشوه‌ای می‌داد حافظ را ولی   من نه آنم کز وی این افسانه‌ها باور کنم

تعبیر:بلند همت و با اراده هستی. دارای طبعی بلند می باشی و همین کافی است. با سخت کوشی و تلاش به نتیجه ی دلخواه می رسی. به دوستان ظاهرالصلاح اعتماد نکن. در کارها تعقل و اندیشه کن.


فال روز متولدین مهر:

 ستاره ها امروز شما را به مسیر غیر قابل پیش بینی رهنمون میکنند و ذهن شما را به سوی سیری غیرعادی میبرند هر چه بیشتر افراد به شما تكیه میكنند بیشتر از مطالبی كه به ایشان می گویید آزرده خاطر میشوند و مانع انجام اقدامات خاصی از سوی شما میشوند. باید تصمیم بگیرید كه از خواسته دلتان پیروی كنید و یا آرامش را در پیش بگیرید.

حافظ:

عدل سلطان گر نپرسد حال مظلومان عشق       گوشه گیران را ز آسایش طمع باید برید
تیر عاشق کش ندانم بر دل حافظ که زد   این قدر دانم که از شعر ترش خون می‌چکید

تعبیر:غرور و آبروی خود را به خاطر منافع کوچک و بی ارزش از دست نده. به آنچه داری قناعت کن و بلندپرواز نباش. در راه دوستی صادق و محکم باش.


فال روز متولدین آبان:

اگرچه دوست دارید كه زندگی خودتان را آنچنان كه می‌‌خواهید كنترل كنید ولی در دوره‌ای هستید كه احتیاج به تواضع بیشتر دارید. قصد دیگران از راهنمایی و اظهار عقیده در مورد زندگی خصوصی شما علاقه‌مند بودن آنها به شما است. سعی كنید بیشتر با دیگران همكاری كنید. شاید شما دنبال عشق نگردید ولی كمی به اطراف بنگرید، به‌طور حتم آن را می‌‌یابید.

حافظ:

دلا منال ز بیداد و جور یار که یار   تو را نصیب همین کرد و این از آن دادست
برو فسانه مخوان و فسون مدم حافظ       کز این فسانه و افسون مرا بسی یادست

تعبیر:فقط با اتکا به اعتماد به نفس می توانی به مقصود برسی. سخن مدعیان را گوش نکن. اگر به سعی و کوشش و هدف خود ایمان داری، دیگر صبر جایز نیست و فرصت ها را غنیمت بدان


فال روز متولدین آذر:

افكارتان را متمركز كنید زیرا ایده های روشنی در خصوص كسب درآمد خواهید داشت در حال حاضر به چیزهای بزرگ فكر می كنیدو مایل نیستید نقشه های متوسط مانع كارتان شوند، بخصوص زمانیكه میتوانید برروی مسائل اصلی تمركز داشته باشید در عین حال مراقبت كنید تا قدمها را به اندازه ی توانتان بردارید، در غیر این صورت تلاشتان بیهوده خواهد بود.

حافظ:

چو عطرسای شود زلف سنبل از دم باد   تو قیمتش به سر زلف عنبری بشکن
چو عندلیب فصاحت فروشد ای حافظ   تو قدر او به سخن گفتن دری بشکن

تعبیر:اگر صادقانه به سعی و تلاش بپردازی، به زودی به هدف و نتیجه ی دلخواه می رسی. سعادت و نیکبختی در دو قدمی تو است به شرط آنکه لحظات عمر را بیهوده به هدر ندهی. اراده ای راسخ داشته باش.


 فال روز متولدین دی:

 عشق هنگامی وجودتان را پر خواهد ساخت كه درهای قلب‌تان را به رویش باز كنید و امروز روز چنین کاریست. شكست در عشق گذشته را فاجعه به شمار نیاورید و به خود و كسانی كه دوست‌تان دارند اجازه دهید كه سعی در خوشبخت شدن شما كنند.

حافظ:

جمع کن به احسانی حافظ پریشان را       ای شکنج گیسویت مجمع پریشانی
گر تو فارغی از ما ای نگار سنگین دل   حال خود بخواهم گفت پیش آصف ثانی

تعبیر:قدر لحظات عمر خود را بدان و آن ها را به راحتی از دست نده. راز خود را با نامحرمان در میان نگذار تا دچار دردسر و حسادت دیگران نشوی. برای رسیدن به هدف باید تلاش کنی. مراقب کارهای خود باش و با تعقل و تفکر و صبر و آرامش کار کن تا با سهل انگاری خود را دچار انحراف و شکست نکنی و پشیمان نشوی


فال روز متولدین بهمن:

 درگیر اختلافاتی که بی ارتباط به شما هستند میشوید كه قدر مسلم عاقبت آن هرچه باشد، به دردسرها و اعصاب خرد شدن‌هایش نمی‌‌ارزد. اصولا بعضی اختلافات وقتی در اولین مراحل حل شود جای گسترش نمی‌‌یابد ولی وقتی دیگران هم در آن اختلاف دخالت كنند و دامنه‌اش را وسعت دهند، قابل كنترل نیست. آنچه شما را به هم ریخته و افسرده كرده پایان می‌‌یابد و چنانچه گویند پایان شب سیه سپید است

حافظ:

همیشه پیشه من عاشقی و رندی بود   دگر بکوشم و مشغول کار خود باشم
بود که لطف ازل رهنمون شود حافظ      وگرنه تا به ابد شرمسار خود باشم

تعبیر:زندگی فراز و نشیب بسیار دارد. نه در روز های بد نا امید و مأیوس باش، نه در روزهای خوشی مغرور و خودبین. اگر امروز دچار شکست شدی، فردا با سعی و تلاش به مقصود خود می رسی. زندگی ارزش آن را ندارد به خاطر آن خانواده و دوستان خود را مورد آزار قرار دهی.
 
فال روز متولدین اسفند:

 روز پرخبری در پیش است. مشكلات بر شما سهل خواهند شد. عملی كه امروز انجام می‌‌دهید در آینده نتیجه‌اش را خواهید دید پس تمام تلاش خود را جهت برآوردن یك عمل خوب به كار ببندید. در زندگی اولین قدم را به سوی بخشش و عشق ورزیدن بردارید. مطمئن باشید زندگی معنا و مفهوم بهتری برایتان خواهد داشت. اما كسانی كه هنوز ازدواج نكردند، دوران زیبایی در انتظار شماست.
حافظ:

از در خویش خدا را به بهشتم مفرست   که سر کوی تو از کون و مکان ما را بس
حافظ از مشرب قسمت گله ناانصافیست   طبع چون آب و غزل‌های روان ما را بس

تعبیر:بیهوده زندگی خود را در طلب آرزوهای نا ممکن به مخاطره نینداز. مراقب دوستان ریا کار و حیله گر خود باش تا تو را با وعده های تو خالی نفریبند. به خدا توکل کن و به آنچه داری قانع باش. واقعیات زندگی را درک کن تا به آرامش برسی.